foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ KOORDINATORIAI

   Gimnazijos direktoriaus 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. VO-78 ,,Dėl skaitmeninių technologijų administratorių paskyrimo“ (vadovaujantis Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu, patvirtintomis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372) paskirti gimnazijos ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu skaitmeninių technologijų administratoriai (konsultuoja mokytojus ir mokinius IKT naudojimo klausimais):

              Žilvinas Nedelčenka, inžinierius programuotojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

              Algirdas Kazinevičius, inžinierius programuotojas, IKT mokytojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Tamo dienynas).

             Mokytojų ir mokinių konsultavimą IKT naudojimo klausimais koordinuoja gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui (tel. Nr. 8 447 72 562).

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija