foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Informacija apie gimnazijos darbą karantino laikotarpiu

    Reaguodami į susidariusią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, vadovaudamiesi Jurbarko savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. O1-280 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje“, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. imtinai stabdomas ugdymo procesas ir atšaukiama visa suplanuota veikla, renginiai.

   Šiuo metu mokiniai atostogauja, mokytojai ir gimnazijos administracija dirba nuotoliniu būdu. Esant neatidėliotinam reikalui, skambinkite šiais telefonų numeriais:

   Gimnazijos direktorei Vidai Greičiūtei, tel. (8 447) 79012;

   Direktoriaus pavaduotojai, socialinei pedagogei Renatai Streleckienei, tel. (8 447) 72 562;

   Raštinės vedėjai Aušrai Špelverienei, tel. tel. (8 447) 72 561.

   Aktuali informacija taip pat teikiama

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija