foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Padėkos raštai aktyviausiems 3-ių klasių gimnazistams

   Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė padėkojo aktyviausiems 3-ių klasių gimnazistams už nuoširdų darbą ruošiantis Šimtadienio renginiui.

Padėkos raštais apdovanoti šie mokiniai:

Adrija Kučinskaitė, Kamilė Ambrutaitytė, Karina Bakanaitė, Kamilė Pernarauskaitė, Augustė Pocevičiūtė, Viktorija Rainytė, Saida Stankevičiūtė, Augustė Praščevičiūtė, Matas Zobiela, Gabija Masaitytė, Arnas Levonauskas, Digna Vasiulytė, Domantas Juškys, Matas Mankus, Agnė Lazdauskaitė , Airidas Aliošius, Mantas Vilimas, Emilija Kazlauskaitė, Meda Jankauskaitė, Gintaras Bataitis, Andrėja Pocevičiūtė, Gabija Butkutė, Iveta Girdžiūtė, Viltė Makevičiūtė, Justas Virbickas, Edvinas Reičiūnas, Sirvydas Griškus, Viktorija Pėkautaitė, Justas Ausiukevičius, Viktorija Matulaitytė, Marija Vasiliauskaitė, Danielė Levickytė, Vaida Šlickytė, Matas Kuzminskas, Povilas Samuilis, Vika Lukauskaitė, Paulina Račytė, Eimantas Puidokas.2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija