foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mokslo ir žinių šventė 2018

   Kviečiame visus į Mokslo ir žinių šventę, kuri vyks Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijoje rugsėjo 3 d. (pirmadienį), 10.00 val. Renkamės gimnazijos kieme, pažymėtoje savo klasės vietoje.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija