Mokinių priėmimo komisijos informacija

Baigė darbą Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnaziją komisija. Komisija savo darbe vadovavosi Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją komisijos darbo reglamentu ir Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnaziją tvarkos aprašu.

Iki birželio 30 dienos buvo gauti 127 prašymai priimti į I-ąją Gimnazijos klasę. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos atsižvelgta formuojant klases, buvo užsienio kalbos, kurias mokysis būsimieji mokiniai, taip pat dorinis ugdymas (tikyba ir etika), vaikinų ir merginų skaičius klasėse. Į kitus tėvų (atstovų pagal įstatymą) pageidavimus dėl klasių komplektavimo buvo atsižvelgta tiek, kiek leido galimybės.

Suformuotos 5 Gimnazijos I - osios klasės, kuriose 2021/2022 m. m. ugdysis po 25-26 mokinius.

Būsimieji klasių vadovai:

I a – Reda Žemelienė;

I b – Alina Plevokienė;

I c – Augustė Vabalienė;

I d – Loreta Aniulienė,

I e – Edita Černiauskienė.

Informacija apie tai, į kokią klasę mokinys pateko, išsiųsta prašymuose nurodytu elektroniniu paštu.

Su klasių vardiniais sąrašais Gimnazijos vestibiulyje bus galima susipažinti rugpjūčio 30-31 dienomis.

Svarbu:

1. Ateinančiais mokslo metais Gimnazijoje uniformos neprivalomos, bus laikomasi aprangos kodo.
  2. Informacija apie Rugsėjo 1-osios šventę bus paskelbta Gimnazijos interneto svetainėje.