foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2020-2021 m. m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1 klasių sąrašai 

Mokinių kodų  sąrašą skaitykite čia...

Klasių auklėtojai:
 
1 A klasės auklėtoja Vilma Strončikienė
1 B klasės auklėtoja Gitana Bajorinaitė
1 C klasės auklėtoja Irma Savickaitė
1 D klasės auklėtoja Jolanta Norkūnienė
1 E klasės auklėtoja Vita Klepikovienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija