foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Informacija būsimiems 1 Gimnazijos klasių mokiniams

   Nuo 2021 m. liepos 1 dienos darbą pradeda Priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnaziją komisija.

  Klasės bus suformuotos iki liepos 5 dienos. Informacija, į kokią klasę mokinys pateko, kas bus klasės vadovu, kokie bendrieji reikalavimai, kiekvieno mokinio atstovams pagal įstatymą bus pranešta prašymuose nurodytu telefonu ar elektroniniu paštu iki liepos 9 dienos.  

   Tėvų susirinkimai, susitikimai su Gimnazijos administracija planuojami rugsėjo mėnesį.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija