Informacija būsimiems 1 Gimnazijos klasių mokiniams

Nuo 2021 m. liepos 1 dienos darbą pradeda Priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnaziją komisija.

Klasės bus suformuotos iki liepos 5 dienos. Informacija, į kokią klasę mokinys pateko, kas bus klasės vadovu, kokie bendrieji reikalavimai, kiekvieno mokinio atstovams pagal įstatymą bus pranešta prašymuose nurodytu telefonu ar elektroniniu paštu iki liepos 9 dienos.

Tėvų susirinkimai, susitikimai su Gimnazijos administracija planuojami rugsėjo mėnesį.