Gimnazijos direktorės valanda Tėveliams

Tik glaudžiai ir darniai bendradarbiaudamos šeima ir gimnazija gali išugdyti brandžią, savimi pasitikinčią, veiklią asmenybę.

Siekdama pabendrauti su mokinių Tėveliais ir išgirsti jų nuomonę, pasiūlymus ugdomojo proceso ir gimnazijos veiklos tobulinimo klausimais, rengiu direktorės valandą Tėveliams.

Gerb. Tėveliai, aš Jūsų laukiu kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. iki 17 val. (iki šių mokslo metų pabaigos) gimnazijoje, direktorės kabinete.

Nesant galimybei atvykti į gimnaziją, kviečiu skambinti (tel. Nr. 79 012, rašyti (el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba į Tamo dienyną).

Pagarbiai, gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija