foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos direktorės valanda Tėveliams

     Tik glaudžiai ir darniai bendradarbiaudamos šeima ir gimnazija gali išugdyti brandžią, savimi pasitikinčią, veiklią asmenybę.

     Siekdama pabendrauti su mokinių Tėveliais ir išgirsti jų nuomonę, pasiūlymus ugdomojo proceso ir gimnazijos veiklos tobulinimo klausimais, rengiu direktorės valandą Tėveliams.

     Gerb. Tėveliai, aš Jūsų laukiu kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. iki 17 val. (iki šių mokslo metų pabaigos) gimnazijoje, direktorės kabinete.

     Nesant galimybei atvykti į gimnaziją, kviečiu skambinti (tel. Nr. 79 012, rašyti (el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba į Tamo dienyną).

                                                                                    Pagarbiai, gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija