foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Parama mūsų gimnazijai - gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc.

   Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos mokinių tėveliams, darbuotojams, buvusiems mokiniams ir visiems tiems, kurie skyrėte praėjusiais metais dalį gyventojų pajamų mokesčio mūsų gimnazijai. Jūsų parama yra labai svarbi. Panaudojant Jūsų pervestas lėšas atnaujinamas gimnazijos patalpų estetinis vaizdas, gerėja ugdymo(si) sąlygos mokytojams ir mokiniams.

     Tikimės, kad ir 2020 metais sulauksime Jūsų paramos (teikiama tik elektroniniu būdu). Tai puiki investicija į savo vaikų ateitį.

     Gimnazijos rekvizitai:

     Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 290917890

     Paramos gavėjo pavadinimas:    JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO-GIEDRIAUS GIMNAZIJA

     Adresas:

         Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas

         Tel. 8 447 72 561

     Dėkojame už Jūsų paramą ir geranoriškumą.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija