INFORMACIJA DĖL ABITURIENTŲ KONSULTACIJŲ

Nuo 2021 m. kovo 22 d. jau leidžiamos kontaktinės konsultacijos abiturientams. Atsižvelgiant į tai, kad mokinių skaičius grupėse yra skirtingas, dėl konsultacijų organizavimo mokytojai tariasi kartu su mokiniais ir priima abipusiu sutarimu geriausius sprendimus.

Informuojame, kad dauguma konsultacijų vyks gimnazijoje.

Tikėkimės, kad LR Vyriausybė nedelsdama priims mums visiems aktualius sprendimus dėl abiturientų ir juos mokančių mokytojų sveiko ir saugaus grįžimo į gimnaziją.