foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Sveikiname Europos jaunių čempionato čempioną!

    Sveikiname 3d klasės gimnazistą MARIŲ LUKŠĮ, kuris dalyvavo Danijoje kyokušin karatė Europos jaunių čempionate ir tapo čempionu. 

marius

Linkime jam ryžto, ištvermės ir didelės sėkmės!

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija