foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Atviros Jurbarko džiudžitsu pirmenybės 
2015-10-18

    Jau tradicija tapusios Atviros Jurbarko džiudžitsu pirmenybės įvyko š. m. spalio 18 d. Jurbarko sporto klube „Pantera“. Kovos vyko ringe. Varžybų vyr. teisėjas – Mindaugas Smirnovas, referiai-teisėjai – Marius Neverauskas ir Vytautas Smirnovas.  Pirmenybėse dalyvavo 61 sportininkas iš sporto klubų Jurbarko „Pantera“, Šakių „Ošimas“, Raseinių „Pantera“, Kauno "Team Legion“,  Jurbarko KKSC, Vilniaus "Warriors Team". Kovos prasidėjo nuo jauniausių sportininkų ir baigėsi suaugusių kovomis. Džiudžitsu pirmenybės buvo savo technikos pasitikrinimas prieš kitas varžybas ir geras pasiruošimas Lietuvos džiudžitsu čempionatui.

    Lietuvos džiudžitsu pirmenybėse dalyvavęs gimnazistas Mažvydas Bernikas iki 17 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 75 kg iškovojo 2-ąją vietą.

 Mindaugas Smirnovas

Lithuanian MMA and JIU-JITSU Federation
tel. +370 698 32 406
www.mmafederation.lt
www.klubaspantera.lt
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija