foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susipažink su dvikovinio sporto šakomis

    Jurbarko sporto klubas „Pantera“ kartu su Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazija, organizuoja pažintinius „Susipažink su dvikovinio sporto šakomis“ užsiėmimus mokyklos moksleiviams. Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje užsiėmimai bus vedami kiekvieno mėnesio trečią ir ketvirtą savaitę. (5 dienas per savaitę, po 5 užsiėmimus per dieną), atsižvelgiant į mokyklų sudarytą pamokų tvarkaraštį. Pažintinių užsiėmimų metu dalyvaus apie 300 moksleivių.

    Užsiėmimų metu moksleiviai susipažins su šiomis dvikovinio sporto šakomis: džiudžitsu imtynėmis ir MMA (Maišytais kovos menais). Taip pat planuojame pravesti po keletą bendrų pažintinių kovos menų užsiėmimų moksleiviams kartu su policijos pareigūnais.

Projekto eiga
Spaudoje
Jurbarko "Šviesa"
Jurbarko "Mūsų laikas"
Vaizdo medžiaga  - facebook paskyroje ir antra dalis

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija