foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos merginų 3x3 tinklinio varžybos

    Pasibaigė šiek tik užsitęsusios  3x3 merginų tinklinio varžybos, skirtos sveikatingumo metams paminėti. Dalyvavo 5 komandos.Trečiąją vietą iškovojo ir medaliais apdovanotos 2c klasės merginos - Solveiga Grinaitė, Milda Vabalaitė, Austėja Vidutytė (nuotraukoje nėra) ir Gabija Mockevičiūtė. Antrąją vietą iškovojo ir medaliais apdovanotos Rūta Dobilaitė 3c, Marta Krikščionaitytė 3c ir Patricija Baužaitė 1a. Pirmąją vietą iškovojo ir medaliais pasipuošė Dominyka Stulginskytė 3a (nuotraukoje nėra), Inga Cikaitė 3a, Gabrielė Stulginskytė 2b ir Vaiva Narušytė 2b.
 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija