foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

MMA JIU-JITSU‘4 LIETUVOS GP IKI 61 KG 

    Š. m. gegužės 11 d. Jurbarko kavinėje „Boulingas“ vyko MMA JIU-JITSU‘4 turnyras, kuriame buvo siekiama išsiaiškinti geriausią Lietuvos MMA kovotoją iki 61 kg. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Jurbarko, Tauragės ir Šakių. Organizatorius – Jurbarko s/k „Pantera“.

    Turnyre gerai pasirodė s/k „Pantera“ sportuojantys gimnazistai. Lietuvos MMA čempionu iki 61 kg tapo buvęs gimnazistas Paulius Mockevičius. Svorio kategorijoje pagal kikbokso taisykles Nerijus Palaitis papildomo raundo metu pergalę iškovojo gražiu nokautu. Pagal kikbokso taisykles taip pat kovojo Karolis Šimaitis, kuris iškovojo pergalę techniniu nokautu. Turnyro metu šoko gimnazijos šokių kolektyvas „ERA“.

    Visi turnyro rezultatai

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija