foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   Šaškių varžybos

    Rajoninėse šaškių varžybose dalyvavo šešių Jurbarko rajono mokyklų komandos. Žaidėjai atvyko iš Gausantiškių  A.Valaičio pagrindinės mokyklos, Girdžių pagrindinės mokyklos, Eržvilko gimnazijos, Juodaičių pagrindinės mokyklos, Viešvilės pagrindinės mokyklos ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos. Nugalėtojais tapo Eržvilko gimnazijos komanda, antrąją vietą iškovojo Gausantiškių A.Valaičio pagrindinės mokyklos ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komandos. Sveikiname gimnazistus: Mantą Demenių, Tomą Mockaitį, Almantą Tamošaitį ir Ievą Tamošaitytę.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija