Lauros Šventoraitytės darbų paroda

4D klasės mokinė Laura Šventoraitytė, eksponuoja savo kūrybinius darbus (lipant laiptais į 3 aukštą, mokytojų kambario pusėje). Piešiniai atlikti grafikos technika, naudojant paprastą pieštuką ir spalvotus pieštukus, vyrauja prislopintas, tarsi sendintas koloritas. Darbų temos mielos ir jaukios tarsi iš vaikystės pasakų. Laura nuo pat vaikystės daug piešia, baigė meno mokyklą, su ja visada eskizų bloknotas, taip pat ji domisi ir fotografija. Ateityje ji planuoja meno žinias gilinti dizaino srityje.