ERIKOS BATARŪNAITĖS kūrybiniai darbai

Nuo šių 2016-05 mėnesio mūsų mokykloje pirmame aukšte, prie skaityklos eksponuojami išskirtinių gabumų 3d klasės mokinės ERIKOS BATARŪNAITĖS kūrybiniai darbai. Paroda vadinasi „Nesusiję“, tai atspindi skirtingų technikų ir temų įvairovę piešiniuose. Kiekviename darbe apmąstyta Erika ypač domisi kompiuterine grafika, piešia kompiuterinėmis programomis, siekia savo ateitį sieti su šia sritimi.

Dar 3 kūriniai: 1, 2, 3.

Nepraeikite pro šalį, pasigrožėkite.

Dailės mokytoja J. Davidavičienė