foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 MŪSŲ MOKINĖS JOGUNDOS ŽIČKUTĖS PARODA - „ŠIAIP SAU“

    Nuo 2016 m. 04 mėn. mūsų gimnazijoje, belipant į trečiąjį aukštą eksponuojami Jogundos Žičkutės darbai.

    Šios įvairiais menais ir filosofija besidominčios asmenybės grafikos piešiniai išsiskiria originalia kompozicija ir keista tematika. Įdomiausia, kad Jogunda nepasipiešia pradinio piešinio pieštuku, šie jos kūriniai gimsta labai spontaniškai, greitai, kaip pasąmonės fiksavimas. Verta pasižiūrėti.

 

Dailės mokytoja J. Davidavičienė


2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija