foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Regioninė moksleivių konkursinė paroda „Sidabro vainikėlis“

    Balandžio 7 d. Tauragės krašto muziejuje įvyko IV-osios tradicinės moksleivių liaudies dailės konkursinės parodos „Sidabro vainikėlis“ regioninio turo uždarymas ir laureatų paskelbimas. Šį konkursą įsteigė Lietuvos liaudies kultūros centras, siekdamas palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias liaudies dailės tradicijas.

    Šiųmetinėje parodoje dalyvavo 29 moksleiviai iš Tauragės, Jurbarko, Šilutės rajonų, Klaipėdos miesto ir Pagėgių savivaldybės. Eksponuota apie 70 kūrinių.

    Vyresniųjų grupėje mūsų mokyklą atstovavo Simona Jociutė 3f, Daivaras Burnelaitis 2b (mokytojas A. Būblaitis), Aistė Stasiūnaitė 3f, Justė Zubrickaitė 3b (mokytoja I. Petruitienė).

    II vietą savo amžiaus grupėje užėmė Aistė Stasiūnaitė. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais.

diplomas min

    Taip pat konkurso šeimininkai mūsų rajono atstovams suorganizavo įdomią ekskursiją po muziejaus ekspozicijas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija