foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paroda "Vasaros spalvos"

    Gražiausias ir spalvingiausias metų laikas yra vasara. Ji mus džiugina žiedais, spalvomis ir gražiomis akimirkomis. Nenuostabu kad norisi įamžinti šį nuostabų metų laiką.Net neabejojam, kad Jūsų vasara buvo puiki - kas maudėsi jūroj ar ežere, voliojosi smėlyje, plaukė baidarėmis, džiaugėsi žaliuojančia pieva kaime ar tiesiog nerūpestingai leido šiltas vasaros dienas. Norime pasidalinti gražiausiomis vasaros akimirkomis su visais!

Gimnazijos moksleiviai pristato fotodarbų parodą "Vasaros spalvos"

 

     Pristatomoje parodoje didžioji dalis nuotraukų yra Vaivos Vaivadaitės 3a. Vaivos darbai džiugina spalvingumu, kompozicijos įvairove, subtiliu grožio supratimu. Ne mažiau įdomios nuotraukos yra ir kitų moksleivių: Lauros Šventoraitytės 3d, Paulos Almonaitės 3c, Luko Bataičio 3f , Manto Šimkaus 3b ir kitų.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija