foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paroda „Baltų dievybės“

    Mūsų mokiniai, besimokantys dailę A lygiu bei lankantys dailės studiją, domėjosi baltų kultūra. Nutapė originalius, dekoratyvius, spalvingus darbus ir gegužės 4 dieną pristatė labai gražią parodą „Baltų dievybės“ Jurbarko viešojoje bibliotekoje.

 

    Jiems talkino mokytoja J. Davidavičienė.

    Džiaugiamės ir dėkojame šiems mokiniams:

Bajorinaitė Ugnė
Gaidamavičiūtė Greta
Jacevičius Gvidas
Jurgaitytė Gražina
Kazlauskas Artūras
Klapatauskaitė Simona
Kliorikaitytė Ieva
Mitrauskaitė Laura
Smaliukaitė Rugilė
Stanislovaitytė Ugnė
Tamošaitis Julius
Žilinskaitė Paulina
Vaivadaitė Vaiva
Žičkutė Jogunda
Žičkutė Jogunda
Dobilas Martynas
Vaitiekūnaitė Julija
Vaitiekūnaitė Julija
Juškaitytė Justina
Tolpežnikaitė Živilė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija