foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

FOTO-VIDEO KONKURSO „AŠ MYLIU LIETUVĄ", SKIRTO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 25 –MEČIUI NUOTRAUKŲ PARODA

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-iąsias metines, buvo organizuotas foto - video konkursas. Konkursui buvo pateiktos 15 nuotraukų ir vienas video darbas iš 8 autorių. Savo darbuose moksleiviai fiksavo Lietuvos gamtą, istorinius objektus, asmenybes.
Kai kuriose nuotraukose buvo užfiksuotos Jurbarko miesto šventės ir kiti renginiai, šių nuotraukų autoriai yra: Paula Alminaitė 3c, Monika Reičiūnaitė 4g, Vytautas Pikelis 4b.
Kitose nuotraukose buvo pavaizduoti Jurbarko miesto simboliai, paminklas Vytauto atminimui, jų autorius Lukas Bataitis 3f.
Yra nuotraukų kur yra pavaizduota Lietuvos valstybės simboliai, autoriai - Paula Alminaitė 3c, Eglė Sutkutė 4e, Lukas Bataitis 3f.

Iš saldainių buvo pavaizduoti Lietuvos vėliava ir Gediminaičių stulpai, šių nuotraukų autorius - Mantas Šimkus 3b.
Video klipą pateikė Marius Lukšys 1d.

Dėkojame visiems dalyviams, komisijos nariams ir mokytojams, paskatinusiems mokinius dalyvauti šiame konkurse - parodoje.
Artimiausiu metu bus paskelbti šio konkurso nugalėtojai.

Konkurso - parodos organizatoriai.

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija