foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paroda "Mūzos"

Iniciatyviausi dailės studijos mokiniai papuošė gimnazijos koridorius mūzų atvaizdais.
Muzikos mūzą - Euterpę kūrė 3B klasės mokinė Julija Vaitiekūnaitė , astronomijos mūzą - Uraniją vaizdavo 2A klasės mokinė Vaiva Vaivadaitė. O 3a klasės mokinys Martynas Dobilas sukūrė epinės poezijos mūzą - Kaliopę, tragedijos mūzą- Melpomenę ir komedijos mūzą- Taliją. Dailės studijai vadovavo Lina Rušienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija