foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Geriausių kūrybinių darbų, atliktų per dailės pamokas, paroda
2014 m.

    Per dailės pamokas mokiniai susipažįsta su įvairių laikotarpių, stilių meno kūriniais, mokosi pažinti, analizuoti meno kūrinius, atlieka kūrybines užduotis naudodami įvairias technikas, raiškos būdus.
   Todėl mokslo metų pabaigoje antrame gimnazijos aukšte surengėme visų mokslo metų geriausių kūrybinių darbų parodą, kurioje pamatysite tapybos, koliažo, grafikos, skulptūros ir mišria technika atliktų kūrinėlių.

Dailės mokytoja Nijolė Kurtinaitienė

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija