foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rajoninės dailės olimpiados kūrybinių darbų paroda 2014

   2014 m. balandžio mėn. gimnazijos antrame aukšte veikia rajoninės dailės olimpiados, tema „Mažosios Lietuvos kultūrinis palikimas“, kūrybinių darbų paroda. Parodoje matysite gimnazijos mokinių Liachovičiūtės Sigitos 3d kl., Tautkevičiūtės Guodos 3c kl., Levgardaitės Alinos 4b kl. Ir Vaivadaitės Vaivos 1a kl.(atstovauja meno mokyklai) kūrybinius darbus.

Kviečiame aplankyti!

Dailės mokyt. Nijolė Kurtinaitienė

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija