foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos moksleivių paroda Fotomanipuliacijos

    Gimnazijos moksleiviai pristato savo kūrybinių darbų parodą – fotomanipuliacijos. Tai koreguotos, montuotos ir režisuotos įvairiais būdais nuotraukos.

    Yra daug įvairių požiūrių į fotomanipuliacijas. Vieniems - tai sugadintos nuotraukos, kitiems - meno viršūnė. Tačiau reikia sutikti, kad tai nėra beverčiai darbai. Žaidimas kadrais, spalvomis, šviesa, koregavimas programomis sukuria netikėtų ir įdomių vaizdų. Kartais temą, kurią norima akcentuoti, būtų tiesiog neįmanoma perteikti paprasta fotografija, net ir surežisuojant situaciją.

    Fotografijų savitumu išsiskiria Domanto Petrausko 3c, Justo Domeikio 4b, Samantos Pinaitytės 4b, Augustės Dilytės 3b, Monikos Raičiūnaitės 3g ir kitų darbai.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija