foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Inkilų paroda

    Kalendorinis pavasaris jau atėjo, tačiau už lango spaudžia šaltukas. Nepaisant to, gamtos mylėtojai nekantriai laukia parskrendančių paukščių. Jų sutikimui reikia atsakingai pasiruošti: sukalti ir pakabinti inkilėlius įvairių rūšių sparnuočiams, todėl į darbą kibo ir gimnazijos mokiniai, mokytojai bei tautodailininkai. Gamybai reikalingas medžiagas parūpino Žydrūno Macaičio įmonė. Aktyviausiai inkilus meistravo mokytojas Bublaitis su devintos ir dešimtos klasės mokiniais. Jie sukalė 6 inkilus. Nuo jaunesniųjų stengėsi neatsilikti ir dvyliktokai. Vaidotas Levanauskas ir Rytis Ramonas pagamino po inkilą varnėnams. Į šią veiklą įsitraukė ir tautodailininkas Rimandas Plevokas, pagaminęs 4 estetiškus, visas taisykles atitinkančius inkilus. Dalyvių darbus buvo galima pamatyti kovo 13-ąją gimnazijoje vykusioje parodoje. Ji buvo skirta paukščių dienos devyniasdešimtmečiui paminėti. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija