foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paroda miniatiūros

    Miniatiūra- mažo formato tapytas paveikslėlis, atsiradęs jau senovės Egipte, kaip papiruso rankraščių iliustracijos. Miniatiūra tapoma tempera, guašu, akvarele, piešiama plunksnele, sidabruojama, auksuojama. Miniatiūra apima teksto iliustracijas, inicialus ir dekoratyvinius knygos apipavidalinimo elementus.

    Lietuvoje miniatiūros paplito nuo XIV amžiaus.

    3-4G klasių mokiniai sukūrė mažesnes nei 10x10cm miniatiūras, kurios reikalavo didelio kruopštumo ir susikaupimo. Kaip mums sekėsi galite pamatyti mūsų virtualioj parodėlėj.

 

 

Mokytoja Jurgita Davidavičienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija