foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gyvūnų fotografijos paroda

   Pristatome gimnazijos moksleivių gyvūnų fotografijos parodą. Nuotraukose atsispindi gyvūnų nuotaikos, charakteriai, gyvenimo būdas. Gyvūnų fotografija paklūsta pagrindinėms portretų fotografavimo taisyklėms. Tai pirmas žingsnis prieš pradedant fotografuoti žmonių portretus.

 

 

   Augintiniai yra puikus fotografavimo objektas. Žmogus ir gyvūnas yra labai artimi. Ypač gyvūnus myli vaikai. Tiesa, fotografuoti juos nelengva, tačiau jie mūsų šeimos nariai ir savaime norisi turėti šiltas savo geriausių draugų nuotraukas. Be to, augintinių fotografavimas užtikrina puikiai su gyvūnu praleistą laiką. Fotografuojant gyvūnus, galima mokytis kompozicijos, stebėti jų komiškas nuotaikas, ugdyti meilę gyvajai gamtai.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija