foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paroda „ERDVĖS TRAJEKTORIJOS“

   Gimnazijos pirmame ir trečiame aukštuose eksponuojama piešinių paroda „ERDVĖS TRAJEKTORIJOS“  – tai 3G Dizaino, 4G Dailės mokinių darbai, mokytoja Jurgita Davidavičienė.

   Piešiniuose ryškių spalvų geometrinės dėmės, bei perspektyvinės, plastinės linijos tampa akcentais, siekiant kažką išskirti, kartais suklaidinti stebėtoją, nukreipti jo žvilgsnį į gilumą. Tačiau tie patys elementai nors ir siekdami, kad į juos būtų atkreiptas dėmesys taip pat skatina ir kitaip pažvelgti į bendrą piešinių kompoziciją, pajausti jos nuotaiką, aplinką, konstrukciją. Kaip ir be išankstinio suplanavimo slampinėjant po miesto gatves yra „paneigiami“ nustatyti planai bei sistemos ir vietoje to pasirenkama kitokia, atsitiktinė, jausminė vaikščiojimo trajektorija, taip ir piešiniai kviečia pakeliauti kažkur......

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija