foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Fotografijų paroda „Fotografija stambiu planu“

   Gimnazijos bendruomenei ir svečiams pristatome mūsų moksleivių fotografijų parodą „Fotografija stambiu planu“.

   Tai augalai ir gyvūnai nufotografuoti stambiu planu, dažnai naudojant makro režimą. Svarbiausia makro fotografijoje – perteikti objektą dideliu masteliu, parodyti jo formas, struktūrą, spalvas iš arti. Tikriausiai daugelis pastebi mus supančios gamtos grožį, tačiau ne visiems pasiseka jį užfiksuoti.
    Pristatomoje parodoje didžioji dalis nuotraukų yra Gabrielės Undraitytės 3g. Gabrielė fotografuoja neseniai - apie porą metų, tačiau jos fotografijos džiugina spalvingumu, kompozicijos įvairove, subtiliu grožio supratimu. Ne mažiau įdomios nuotraukos yra ir kitų moksleivių: Ingos Cikaitės 3a, Lauros Dobilaitytės 3g, Viktorijos Murauskaitės 3C, be abejonės Kamilės Andriulaitytės 4e ir kitų.

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija