foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Grafikos darbų paroda – „Tyli kalba“

    Nuo gegužės 10 dienos, mūsų gimnazijos pirmame aukšte veikia, šokių ir fizinio ugdymo mokytojos Redos Žemelienės, grafikos darbų paroda – „Tyli kalba“, skirta abiturientams. 

  

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija