foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Dailės darbų paroda „Raudonės pastato dekoravimo projektas“

   Gimnazijos pirmo aukšto erdvę puošia dailės darbų paroda „Raudonės pastato dekoravimo projektas“.

   3-4 klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja J.Davidavičiene šiuos darbus atliko panaudojant akvarelės techniką.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija