foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Karpinių paroda – „Gotikinis langas“

   Šventiniu – Kalėdiniu - Naujametiniu laikotarpiu mokyklos langus puošė 1-4 klasių karpinių paroda – „Gotikinis langas“.

Mokytoja J. Davidavičienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija