foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Technologijų darbų paroda „Kalėdų belaukiant“

   Gruodžio 10 – 14 dienomis sporto salės technologijų kabinete vyksta tradicinė gimnazijos moksleivių darbų paroda „Kalėdų belaukiant“. Parodos organizatoriai technologijų mokytojai I. Petruitienė ir A. Būblaitis.

Kviečiame apsilankyti.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija