foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tapybos paroda - „Piliakalnis“

Nuo 2018 m., mokyklos koridoriuje, eksponuojama 3-4 kl., dailės A lygiu besimokančių mokinių, aliejinės tapybos paroda - „Piliakalnis“. Mokytoja Jurgita Davidavičienė


2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija