foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

ORIGINALI FOTO SESIJA

      2016-12-02 2C klasės mokiniai su mokytojomis: J. Davidavičiene, B. Pauliukiene, R. Streleckiene vyko į edukacinę kelionę į Kauną. Aplankė anatomijos muziejų, M. Žilinsko dailės galeriją, bet daugiausia įspūdžių paliko apsilankymas individualių rūbų bei aksesuarų siuvimo iš natūralaus kailio ir odos įmonėje – „Roso-kailiai“. Čia mokiniai sužinojo apie kailių rūšis, šiuolaikines apdirbimo technologijas, kelionę iki siuvyklos, netradicinius modeliavimo būdus, gaminių asortimentą, reklamą, realizavimą.

      Labiausiai džiugino šios įmonės nuoširdus ir komunikabilus vadovas, kurio entuziazmo paskatinti mokiniai tapo modeliais.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija