foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pramogų dieną Vertimų stovyklavietėje

    Foto–video konkurso „Aš myliu Lietuvą“, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui laimėtojai vyko į pagrindinio prizo - pramogų dieną Vertimų stovyklavietėje, įveikiant stacionarias ir mobilias virvelines kliūtis - Primename laimėtojus:

Fotografijų grupėje
I vieta Vytautas Pikelis 4b
II vieta Paula Alminaitė 3c
III vieta Monika Raičiūnaitė 4g ir Eglė Sutkutė 4e
Video grupėje:
I vieta Marius Lukšys, Povilas Kačiušis, Rokas Tarasovas ir Arnas Jankevičius 1d klasė
Kiti moksleiviai, dalyvavę konkurse:
Lukas Bataitis 3f
Mantas Šimkus 3b
Martynas Žilinskas 3b
Laura Mitrauskaitė 3f

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija