foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Edukacinė išvyka į Viešvilės valstybinį gamtinį rezervatą

    Geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė kartu su 1-ų klasių gimnazistais vyko į pažintinę edukacinę išvyką Viešvilės valstybinį gamtinį rezervatą ir Smalininkus.
Rezervate mokiniai buvo ne tik supažindinti su retomis ir nykstančiomis augalų rūšimis, bet ir turėjo galimybę paragauti miško gėrybių. Smalininkuose gimnazistai aplankė senąjį uostą ir žaidė žaidimą „Knygnešiai ir žandarai“.

    Aktyvi pažintinė veikla praplėtė akiratį apie gražias ir istorines Jurbarko rajono vietoves ir svarbius istorinius bei geografinius objektus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija