Edukacinė išvyka į Viešvilės valstybinį gamtinį rezervatą

Geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė kartu su 1-ų klasių gimnazistais vyko į pažintinę edukacinę išvyką Viešvilės valstybinį gamtinį rezervatą ir Smalininkus.
Rezervate mokiniai buvo ne tik supažindinti su retomis ir nykstančiomis augalų rūšimis, bet ir turėjo galimybę paragauti miško gėrybių. Smalininkuose gimnazistai aplankė senąjį uostą ir žaidė žaidimą „Knygnešiai ir žandarai“.

Aktyvi pažintinė veikla praplėtė akiratį apie gražias ir istorines Jurbarko rajono vietoves ir svarbius istorinius bei geografinius objektus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija