foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

išvyka į Varnių regioninį parką

    Birželio 3-4 dienomis 1Gb ir 1Gd klasės, lydimos mokytojų Laiminos Juškienės, Dalės Kvietkauskienės ir Stanislovo Motulo, buvo išvykusios į Varnių regioninį parką (ekskursija buvo vedama žemaičių tarme), kuriame supažindino su parko įžymiomis vietovėmis: Lūksto ežeru, Šatrijos kalnu, Girgždutės kalnu, Vembūtų piliakalniais, bei kitomis Varnių regioninio parko lankytinomis vietomis. Varnių regioninis parkas – iškiliausia kalvotosios Žemaitijos dalis su aukščiausiomis kalvomis, Lūksto – Biržulio ežerų duburiu.

     Grįždami apsistojome Varnių pire, ten visi žaidėme lauko žaidimus, vyko estafetės, rankos lenkimo bei svarsčio kilnojimo varžybos. Vakare susibūrėme bendrai vakarienei. Klasės labiau susibendravo, pasidalinome dienos įspūdžiais. Vidurnaktį buvome pakviesti dalyvauti naktinio orentavimosi žaidime „Pėdsakai“. Grįžome namo su gera nuotaika ir neišdildomais įspūdžiais.

Raminta Kudžmaitė 1Gb
Foto mokytojos Laiminos Juškienės

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija