Išvyka į Vilnių

Prieš žiemos atostogas, 2014 m. gruodžio 18 d., trisdešimt penki 1b ir 1d klasės mokiniai dalyvavo išvykoje į Vilnių. Jos metu apsilankėme Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, apžiūrėjome Euro parodos eksponatus, taip pat valdovų rūmų ekspoziciją. Čia pamatėme senąsias euro zonos valstybių valiutas, daug įdomių senovinių radinių, eksponuojamų gobelenų ir ginklų. Po to pasivaikščiojome po Vilniaus senamiestį – Katedros aikštę, Kalėdų miestelį, nusifotografavome prie Kalėdinės eglės. Vėliau išvykome į Trakų pilies istorijos muziejų. Čia dalyvavome edukacinėje pamokėlėje „Viduramžių karyba“, kurioje mums buvo pristatomi riterių šarvai, ginklai, norintys galėjo pasimatuoti viduramžių karių aprangas, susipažinti su jų gamybos technologija. Išvyka mokiniams patiko, buvo įdomu bei linksma. Išvykos metu geriau pažinome viduramžių Lietuvos istoriją bei artimiau susipažinome tarpusavyje.

Deimantė Skrickytė 1d klasė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija