Gimnazistų kelionė į Austriją

Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazija jau seniai palaiko glaudžius ryšius su Austrijos Mittersill gimnazija. Šiemet lankėmės svečiuose balandžio 13- 21 dieną, lydimi buvusios gimnazijos vokiečių kalbos mokytojos R. Bakaitienės ir  anglų kalbos mokytojos A. Akutaitienės.

Savaitė buvo pilna įspūdžių, nes kėlėmės į aukščiausią Kitzteinhorn kalną, maudėmės naujausiame Kapruno termo baseine atvirame ore, lankėmės Zalcburge, vietos muziejuose, kur žiūrėjome filmą 3D formate apie Austrijos kalnų susidarymą, matėme kalnų kristalų ekspoziciją, lankėmės pirmoje Mittersill mokykloje- muziejuje.

Labiausiai visiems patiko lipti į kalno viršūnę, kur įsikūręs senovinis keltų kaimas- muziejus, nes austrai kilę iš keltų. Taip pat dalyvavome pamokose, sporto šventėje, orientacinėje miestelio objektų paieškoje su žemėlapiu, stebėjome projekto „Etiopija“ pristatymą.

Atsidėkodami parodėme pačių kurtą filmą apie Lietuvą, Jurbarko rajoną bei mūsų mokyklą, dainavome lietuviškai, angliškai ir vokiškai, šokome.

Esame pilni įspūdžių ir laukiame svečių iš Mittersill gimnazijos rudenį.

Kelionės dalyviai