foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Gimnazistų kelionė į Austriją

    Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazija jau seniai palaiko glaudžius ryšius su Austrijos Mittersill gimnazija. Šiemet lankėmės svečiuose balandžio 13- 21 dieną, lydimi buvusios gimnazijos vokiečių kalbos mokytojos R. Bakaitienės ir  anglų kalbos mokytojos A. Akutaitienės.

    Savaitė buvo pilna įspūdžių, nes kėlėmės į aukščiausią Kitzteinhorn kalną, maudėmės naujausiame Kapruno termo baseine atvirame ore, lankėmės Zalcburge, vietos muziejuose, kur žiūrėjome filmą 3D formate apie Austrijos kalnų susidarymą, matėme kalnų kristalų ekspoziciją, lankėmės pirmoje Mittersill mokykloje- muziejuje.

    Labiausiai visiems patiko lipti į kalno viršūnę, kur įsikūręs senovinis keltų kaimas- muziejus, nes austrai kilę iš keltų. Taip pat dalyvavome pamokose, sporto šventėje, orientacinėje miestelio objektų paieškoje su žemėlapiu, stebėjome projekto „Etiopija“ pristatymą.

    Atsidėkodami parodėme pačių kurtą filmą apie Lietuvą, Jurbarko rajoną bei mūsų mokyklą, dainavome lietuviškai, angliškai ir vokiškai, šokome.

    Esame pilni įspūdžių ir laukiame svečių iš Mittersill gimnazijos rudenį.

Kelionės dalyviai 

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija