foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Spektaklis “Susiliejimai”   

   2012 metų spalio 15 dieną gimnazijos 12- tokai iš 4g ir 4h klasių (auklėtojos L. Juškienė ir V. Bartusevičienė) vyko į poetinį spektaklį – giesmę premjerą “Susiliejimai”. Šis spektaklis skirtas Mairionio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Jis vyko Klaipėdoje “Žvejų” rūmuose. Spektaklio inscenizacijos autorius ir režisierius Alvydas Vizgirda, kompozitorius Gintaras Kizevičius. Vaidino Regina Šaltenytė, Vilija Gruodytė, Vilma Ptašinskaitė, Ramūnas Šeputis, Donatas Žilinskas. Klausytis ir girdėti Maironio balsą – vadinasi nuolat budėti tarp visų ir, įsiklausant į kitus, išgirsti save...

   Ekskursijos metu gimnazistai aplankė Kretingą, Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią, Viešpaties Apreiškimo  vienuolyną, bendravo su bernardinų vienuoliais. Taip pat aplankė Žiemos sodą,  Tiškevičių rūmus.  Vėliau abiturientai vyko į rudeninę Palangą, grožėjosi Baltijos jūros vaizdu. Mokiniai turiningai, prasmingai  praleido laiką ir džiaugėsi įdomia ekskursija.

Ekskursijos dalyviai

Foto mokyt. L. Juškienės

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija