foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos biologų dalyvavimas respublikinėje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“ ir praktinės veiklos Atradimų laboratorijose

   Lapkričio 22 dieną mūsų gimnazijos „Gamtos tyrimų“ būrelis ir geriausi biologai, kartu su mokytoja Janina Ašutaityte, vyko į respublikinę švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Parodoje „Mokykla 2019“ jau penktus metus veikė Atradimų laboratorijos, kur mokiniai atliko praktinius darbus. Mūsų gimnazistai Atradimų laboratorijose dalyvavo jau trečią kartą. Šį kartą parodos tema – „Mokomės drauge“. Atradimų laboratorijose mokiniai atliko praktinius darbus: „Vabzdžių gyvenimas ir gestų kalba“, „Balioną pučia mielės“, „Sauso ledo tyrimas“, „Atrask druskų tirpalų paslaptis“.

   Dalyvaudami Atradimų laboratorijų praktinėse veiklose, mokiniai įgijo ir praktinių, ir teorinių žinių, kurias galės pritaikyti mokykloje ir studijuodami ateityje. Atlikę praktinius darbus, gimnazistai aplankė kitas parodos erdves, kur galėjo įsigyti, su mokykla susijusių reikmenų, susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis, pasisemti idėjų ir įgyti motyvacijos didesniems tikslams. Grįžtant namo, visi dalinosi patirtais dienos įspūdžiais, ir labai džiaugėsi, gavę galimybę aplankę parodą „Mokykla 2019“ ir Atradimų laboratorijas.

Plačiau skaitykite:
http://www.svietimonaujienos.lt/lietuvos-biologijos-mokytoju-asociacija-parodoje-mokykla-2019/

Janina Ašutaitytė

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija