foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kelionė į Lenkiją

   Spalio 26-28 dienomis I, II ir IV klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Norkūniene bei anglų kalbos mokytoja Daiva Karčiauskiene vyko į Lenkiją. Buvo aplankyta visame pasaulyje žinoma Aušvico koncentracijos stovykla, prabangi Vavelio katedra, įspūdingai gražus Krokuvos senamiestis ir viena iš seniausių druskų kasyklų Europoje, esanti Veličkoje.

 

 

4e klasės mokinys Normantas Bataitis

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija