foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Praktinės veiklos Vilniaus universiteto gyvybės mokslų centre ir parodoje „Mokykla 2017“

   Lapkričio 24 dieną „Gamtos tyrimų“ būrelis ir geriausi Gimnazijos biologai, kartu su mokytoja Janina Ašutaityte, vyko į respublikinę švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2017“ Lietuvos parodų centre „Litexpo“ ir Vilniaus universiteto gyvybės mokslų centrą. Vilniaus universiteto gyvybės mokslų centre mokiniai aplankė genetikos, mikrobiologijos ir biotechnologijos, taip pat molekulinės biologijos laboratorijas. Atvykę biologai stebėjo, kaip studentai, vadovaujami dėstytojų, atlieka tyrimus, galėjo su jais pabendrauti, užduoti klausimų ir sulaukti išsamių atsakymų. Gimnazistai pirmą kartą matė išmanųjį mikroskopą – robotą, vienintelį tokį Lietuvoje, kuris visą darbą atlieka pats.

   Pilni įspūdžių ir gerų emocijų vėliau biologai vyko į parodą „Mokykla 2017“. „Atradimų laboratorijose“ gimnazistai atliko praktinius darbus: „Kofeino kristalai“, „Elektroforezė“ ir „Greičiausiai veikiantis fermentas“. Mokiniai ne tik įgijo praktinių, bet ir teorinių žinių, kurias galės pritaikyti mokykloje ir studijuodami ateityje. Atlikę praktinius darbus, gimnazistai aplankė kitas parodos erdves, kur galėjo įsigyti daugybę, su mokykla susijusių reikmenų, susipažinti su mokinių organizacijomis, jų veikla. Gimnazistai taip pat klausė įvairių paskaitų ir išgirdo žymių žmonių sėkmės istorijų. Gimnazistus labai pradžiugino dalyvavimas susitikime su televizijos veidu, laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėju Ignu Krupavičiumi.

    Grįžtant namo, dalinosi patirtais dienos įspūdžiais, ir labai džiaugėsi, gavę galimybę aplankyti Gyvybės mokslų centrą ir parodą „Mokykla 2017“.

Janina Ašutaitytė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija