foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Laboratoriniai darbai VGTU

    Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino Technikos Universitetu. Gimnazijoje turime VGTU klasę, kurioje yra 43 mokiniai. Universiteto dėstytojai priėmė mūsų gimnazijos mokinius, padėjo jiems atlikti fizikos bei chemijos laboratorinius darbus. Mokė inžinierinio 3D modeliavimo. Mokiniai turėjo trumpą ekskursiją po Transporto inžinerijos fakultetą, susipažino su naujomis profesijomis.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija