foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovų paskaita

   2019 m. spalio 23 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto paskaitoje ir iš pirmų lūpų išgirdo apie medicinos, visuomenės sveikatos, gyvūnų mokslų studijų programas, susipažino su studijų galimybėmis, konkursiniais praėjusių metų balais, studentišku gyvenimu. Paskaitos dalyviai galėjo užduoti rūpimus klausimus apie LSMU.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija