foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Biologijos tiriamųjų darbų konferencija, skirta gimnazijos šimtmečiui

    Š. m. gegužės 15 d. mūsų gimnazijoje vyko biologijos tiriamųjų darbų konferencija, skirta gimnazijos šimtmečiui.

    Renginio akimirkos:

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija